НОВИНИ

У Росії розблокували доступ до проекту Радіо Свобода "Крим.Реалії"

Майже дві доби користувачі з РФ та Криму не мали доступу до сайту.

Інтернет-користувачам у Росії та в анексованому нею Криму відкрили доступ до сайту проекту Радіо Свобода Крим.Реалії. Про це повідомляють читачі сайту і Роскомнагляд, який менше ніж дві доби блокував ресурс.

Як повідомив російським інформаційним агентствам прес-секретар відомства Вадим Ампелонський, редакція Крим.Реалії виконала розпорядження щодо зняття одного з матеріалів, у зв'язку з чим доступ до сайту відновили.

Безпосередньо проекту Крим.Реалії Роскомнагляд відмовляється давати коментарі без інформаційного запиту.

Підконтрольний Росії прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська продовжує наполягати на тому, щоб доступ інтернет-користувачів доКрим.Реалії на території Росії і Криму був закритий.

Інформація про блокування доступу до сайту Крим.Реалії в Криму і Росії стали надходити ввечері 11 травня. Наступного дня Наталя Поклонська підтвердила, що сайт заблокований рішенням Роскомнагляду і зазначила, що це сталось на клопотання прокуратури анексованого Криму. До цього Поклонська вже заявляла, що готує матеріали для повного блокування проекту Радіо Свобода Крим.Реалії.

У Незалежній медіа-профспілці України заявили, що мають намір звернутись до офісу представника уповноваженого з питань свободи ЗМІ ОБСЄ через ситуацію, яка склалась навколо Крим.Реалії.

Прокуратура АРК при Генпрокуратурі України порушила кримінальне провадження за фактом блокування в Росії і в анексованому нею Криму доступу до сайту Крим.Реалії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.