НОВИНИ

Російським військовим у Криму так і не компенсували "закордонні" надбавки, втрачені після анексії – ЗМІ

За словами військових, їх зарплата зменшилася на 30-40%.

Військовослужбовцям Чорноморського флоту РФ в окупованому Криму так і не компенсували втрату доходу, викликану скасуванням «закордонних» надбавок при «входженні» півострова до складу Росії. Про це повідомила російська Газета.ru з посиланням на власні джерела.

Як зазначається, за два роки Міноборони не знайшло підстав для інших надбавок

«У березні 2014 року стало відомо, що військовослужбовці Чорноморського флоту в Криму перестали отримувати надбавку за проходження служби на території іноземної держави. Раніше кримські моряки не платили російський прибутковий податок в 13%, а їх зарплата збільшилась вона на коефіцієнт 1,2 «за кордон». Скасували надбавку 18 березня 2014 року, так як територія Криму перестала носити статус іноземної держави», – ідеться в повідомленні.

У Міноборони Росії тоді запевнили, що рівень грошового забезпечення у кримських чорноморців збережуть, просто надбавки будуть носити інший характер, ніж закордонні.

Як повідомило джерело в Криму, на сьогодні «ситуація невесела, флот незадоволений втратою в грошах - реально просіли за купівельною спроможністюприблизно на 30%».

«Чорноморці в порівнянні з минулою ситуацією на 30-40% втратили в доході. А з точки зору підстав для виплат якихось інших надбавок їх поки немає, на сьогоднішній день питання надбавок не піднімалося», - пояснив інший співрозмовник.

У комітеті Державної Думи з оборони у відповідь на питання про те, чи проводяться на законодавчому рівні будь-які дії з приводу повернення чорноморцям колишнього рівня виплат, повідомили, що "відповідних законодавчих ініціатив в комітет не надходило".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.