НОВИНИ

На місці колишнього пам'ятника Лєніну в Києві з'явиться арт-інсталяція

Автор запропонувала побудувати навколо постаменту сходи, щоб кожна людина відчула рух історичних символів - від підйому до занепаду і забуття.

На місці колишнього пам'ятника Владіміру Лєніну в Києві з'явиться інсталяція "Населяючи тіні" художниці з Гвадалахари Синтії Гутьєрес. Про це повідомляється на сайті громадського фонду "Ізоляція".

Робота мексиканки перемогла у конкурсі проектів для облаштування порожнього місця на бульварі Т. Шевченка.

Синтія Гутьєрес запропонувала побудувати навколо постаменту сходи, щоб кожна людина відчула рух історичних символів - від підйому до занепаду і забуття. "Мета моєї роботи – поставити під сумнів усталені схеми, що оточують нас", - пояснює художниця. Інсталяцію мексиканки планують встановити на бульварі вже в липні поточного року. Поки проект знаходиться на стадії розробки. Художниця попросила організаторів конкурсу не показувати ескізи, тому зображення були видалені. У громадському фонді "Ізоляція" пообіцяли опублікувати фінальний вигляд проекту, як тільки мексиканка завершить роботу.

Заявки на участь у конкурсі подав 21 художник і художній колектив зі всього світу. Розглядалися роботи авторів з України, Мексики, Польщі, Болгарії, Чилі, Швейцарії, Нідерландів, Іспанії, Бельгії, Латвії, Росії, Таїланду і Киргизстану.

Зазначимо, що з 8 грудня 2013 року, коли активісти звалили пам'ятник Лєніну на Бесарабській площі, на його місці стоїть порожній постамент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.