НОВИНИ

В ОБСЄ відреагували на публікацію особистих даних журналістів, акредитованих на окупованому Донбасі

Міятович повідомила, що деякі журналісти з цього списку вже отримали погрози.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович висловила стурбованість щодо безпеки українських та іноземних журналістів після публікації на сайті "Миротворець" особистих даних працівників ЗМІ. Про це йдеться в заяві Міятович, повідомляється на офіційному сайті ОБСЄ.

"Це дуже тривожна подія, яка може створити додаткову загрозу для ситуації з безпекою журналістів. Журналісти повідомляють про події, що мають суспільний інтерес, і не повинні зазнавати переслідувань за виконання своєї роботи", - сказала представниця ОБСЄ.

Вона також повідомила, що деякі журналісти з цього списку вже отримали погрози.

Нагадаємо, раніше прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом публікації на сайті "Миротворець" особистих даних журналістів.

Як відомо, українські хакери на День Перемоги зламали низку сепаратистських сайтів. Після цього нардеп Антон Геращенко анонсував публікацію списку журналістів, які акредитувалися на окупованих територіях.

Згодом сайт "Миротворець" опублікував персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.  Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили також кореспонденти іноземних видань.