НОВИНИ

Прокуратура відкрила провадження за фактом публікації на сайті "Миротворець"

Правоохоронці розслідують перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом публікації на сайті "Миротворець" особистих даних журналістів. Про це повідомили в прес-службі столичної прокуратури.

"За даним фактом 11.05.2016 прокуратурою міста Києва до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів)", - йдеться повідомленні.

Також повідомляється, що проведення досудового розслідування доручено Головному управлінню Національної поліції в Києві. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура міста Києва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські хакери на День Перемоги зламали низку сепаратистських сайтів. Після цього нардеп Антон Геращенко анонсував публікацію списку журналістів, які акредитувалися на окупованих територіях.

Згодом сайт "Миротворець" опублікував персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.  Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили також кореспонденти іноземних видань.