НОВИНИ

Згуладзе зробила офіційну заяву щодо своєї роботи в МВС

За словами екс-заступниці міністра, вона залишається у команді Авакова.

Екс-заступниця міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе заявила про наміри продовжувати брати участь в реформах в Україні на посаді очільниці групи радників міністра внутрішніх справ. Про це йдеться в заяві Згуладзе, оприлюдненій на сайті МВС.

«У грудні минув рік з моменту мого призначення на посаду першого заступника міністра внутрішніх справ України та сплив термін моєї домовленості із президентом та міністром. Я не думала повертатися на державну службу після Грузії, однак зрештою я прийняла цей виклик в Україні. Для мене було великою честю підтримати дружній народ, який бореться зараз так само, які і під час Майдану», - наголосила Згуладзе.

«Війна проти України іде не за її територію, а проти самої ідеї незалежної, справедливої, європейської країни. Однак молоді люди з Майдану, такі як Віталій Давиденко, який зараз працює у патрульній поліції, та сміливі хлопці з фронту, такі як Олександр Фацевич, який зараз працює заступником глави Нацполіції, хочуть, можуть та  будуть будувати Україну, де є закон та справедливість. І нам це вдалося. Я пам’ятаю усіх перших патрульних, усіх волонтерів, співробітників, з якими ми починали, вчилися, будували, втомлювалися, розчаровувалися, але не здавалися», - додала Згуладзе.

Вона також пояснила, що не пішла у грудні, щоб «пройти важкий перехідний шлях від міліції до поліції разом із командою та не ослабити процес реформ під час урядової кризи».

Проте навіть зараз, коли сформований новий Кабінет Міністрів, я не можу залишити цю історію, яку ми робили разом. Я залишаюсь у команді та, прийнявши пропозицію міністра, буду очолювати спеціально створену групу радників. Зараз виклики ще більші, адже реформа триває. Я і надалі буду працювати із українцями та друзями України, будуючи лінію оборони від корупції та беззаконня. Наша команда не лише продовжить реформу поліції, але й у інших сферах, фокусуючись на стійкості досягнутого», - пояснила Згуладзе.

За її словами, дуже важливим є проведення реформ.

«Якщо не буде реформи судів, прокуратури, митниці і так далі, ми не поліцію втратимо, ми втратимо шанс на іншу Україну. Але якщо у нас вийде, то Україна змінить не тільки свою долю, але і майбутнє всієї Європи. Саме в це я вірю», - підсумувала екс-заступник міністра МВС.

Як повідомлялося, 11 травня Кабінет міністрів звільнив Еку Згуладзе з посади першого заступника голови Міністерства внутрішніх справ за її проханням.

Нагадаємо, Згуладзе керувала реформою поліції в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.