НОВИНИ

В ЄС скептично сприйняли наміри Януковича за півроку виконати план дій з безвізового режиму

Під час саміту Україна-ЄС президент Віктор Янукович пообіцяв виконати План дій для України щодо встановлення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян за півроку. Представники ЄС не стали коментувати реальність таких планів українського президента

Під час саміту Україна-ЄС президент Віктор Янукович пообіцяв виконати План дій для України щодо встановлення безвізового режиму для короткострокових поїздок громадян за півроку. Представники ЄС не стали коментувати реальність таких планів українського президента.

«Виконання плану дій - серйозне завдання для української влади. Я розумію, що цей шлях не буде легким, але ми його подолаємо вже в 2011 році ... Швидше за все, в першій половині 2011 року. І тоді м’яч буде на європейській стороні», – заявив Янукович.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, який слухав переклад заяви українського колеги, посміхнувся і невизначено похитав головою. Втім, коментувати намір свого українського колеги європейські чиновники не стали.

Як повідомляє МЗС, план дій передбачає «введення паспортів з біометричними даними, посилення заходів по боротьбі з нелегальною міграцією, удосконалення управління кордоном, поглиблення міжнародно-правової взаємодії у сфері боротьби з організованою злочинністю, незаконним обігом наркотиків і торгівлею людьми».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги