НОВИНИ

Україна почала реалізовувати проекти у відповідь на розміщення військової інфраструктури РФ на кордонах

Також розпочалося переобладнання полігону «Широкий Лан».

Україна не була готовою до розміщення великої кількості військових РФ поблизу кордонів, однак наразі підготувала реакцію на такі дії. Про це в середу заявив заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Ігор Долгов, відповідаючи на запитання кореспондента про те, чи має намір оборонне відомство реагувати на розміщення Росією 3-х розгорнутих дивізій на східних кордонах України.

«Росія може вести себе як їй заманеться. Ми не очікували можливого розміщення такої інфраструктури на наших кордонах, але почали діяти вже з початку АТО. Я не можу конкретизувати зараз, які проекти вже здійснюються, але вони є. У нас створено багато нових підрозділів, які будуть розміщуватися там, де для держави існує найбільша небезпека», - зазначив Долгов.

Він також зазначив, що Україна має намір розшити мережу тренувальних центрів, де українські військовослужбовці навчаються за стандартами НАТО.

«Після відомих подій на полігоні «Широкий Лан» на Миколаївщині ми почали там будівництво нової інфраструктури. Це не виключає того, що ми продовжуємо розвиток навчального центру на полігоні в Яворові, де також ведеться будівництво», – зазначив заступник міністра.

Він повідомив, що українська сторона має намір підготувати за допомогою іноземних фахівців 105 кваліфікованих інструкторів з числа українських військовослужбовців уже до кінця поточного року.

«Ці інструктори будуть активно використовуватися для тренувань українських військових за тими стандартами НАТО, про яких ми сьогодні так багато чуємо», - сказав Долгов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.