НОВИНИ

Укроборонпром долучився до модернізації БМП-2 для індійської армії

Індійський парк БМП-2 різних модифікацій налічує близько 2000 одиниць. Більшість із них потребують модернізації та підвищення тактико-технічних характеристик.

ДП «СпецТехноЕкспорт», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», та індійська компанія «Рілайенс Діфенс Лімітед» підписали Меморандум щодо спільної участі у модернізації БМП-2 для індійської армії. Про це інформує прес-центр «Укроборонпрому».

«Співпраця, в першу чергу, стосується виготовлення та постачання вузлів та систем для підвищення мобільності БМП, модернізації систем прицілювання та управління вогнем БМП. Індійський парк БМП-2 різних модифікацій налічує близько 2000 одиниць. Більшість з них потребують модернізації та підвищення тактико-технічних характеристик», – йдеться у повідомленні.

«Поглиблення співпраці з Індією дозволить нам вийти на новий рівень і забезпечити стабільні валютні надходження до бюджету. Ці кошти підуть на модернізацію виробництв і виготовлення новітньої техніки для української армії», – сказав Заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності  «Укроборонпрому» Денис Гурак.

Зазначається, що під час заходів з підписання офіційних документів представники «Рілайєнс Діфенс Лімітед» оглянули найбільші у світі транспортні  літаки Ан-124-100 «Руслан» та Ан-225 «Мрія», військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Вони оцінили можливості пасажирського літака Ан-158 та перспективного транспортного літака Ан-178 під час демонстраційних польотів.

Як повідомлялося, раніше в Укроборонпромі заявили про підписання трьох стратегічних домовленостей з Індією.

Нагадаємо, українська делегація виробників озброєння підписала 15 меморандумів про співпрацю під час найбільшої у Південно-східній Азії виставки зброї DefExpо-2016, яка відбулася у Гоа в Індії у березні.

Нагадаємо, на виставці Україна представила майже 40 видів продукції, розробленої та виробленої українськими підприємствами. Зокрема Київським, Житомирським та Львівським бронетанковими заводами, КБ «Луч», ДП «Антонов», Акціонерною холдинговою компанією «Артем», Заводом Артилерійського озброєння, «Зоря-Машпроект» та іншими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.