НОВИНИ

Соцопитування показало негативне ставлення німців до безвізового режиму з Туреччиною

Також, згідно з результатами опитування, громадяни Німеччини виступили проти угоди про повернення біженців до Туреччини.

Майже дві третини респондентів у Німеччині виступили проти угоди про безвізовий режим із Туреччиною. Про це свідчать результати опитування ARD DeutschlandTrend.

Повідомляється, що 62% опитаних виступили проти надання безвізового статусу Туреччині. При цьому дослідження провели 2-3 травня, до того, як Єврокомісія рекомендувала введення безвізового режиму з Туреччиною.

Крім того, ставлення німецьких громадян до угоди між Анкарою та Брюсселем щодо біженців незначно погіршилося – хорошим кроком її вважають 38% респондентів, поганим – 57%. Аналогічне опитування у квітні показувало цифри у 39% і 56% відповідно.

На цьому тлі провідні партії Німеччини втрачають рейтинг. Соціал-демократична партія Німеччини показала історично найгірші 20%, тоді як праві популісти «Альтернатива для Німеччини» посилили показники до 15%. На першому місці досі перебувають Християнсько-демократичний союз та Християнсько-соціальний союз з 33% (на один пункт менше, ніж минулого місяця).

Критично німці ставляться і до проекту угоди про зону вільної торгівлі з США (ТТІР). 70% опитаних вважають, що договір принесе Німеччині більше мінусів, тоді як 17% респондентів бачать переваги. У червні 2014 року ці показники складали 55% і 31% відповідно.

Як повідомлялося, 4 травня Єврокомісія рекомендувала надати Туреччині безвізовий режим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.