НОВИНИ

Комітет з культури та духовності відмовився розглядати законопроект про мови

Комітет з культури та духовності повернув законопроект «Про мови в Україні» його авторам без розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради

Комітет з культури та духовності повернув законопроект «Про мови в Україні» його авторам без розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради.

Про це заявив голова комітету Володимир Яворівський.

За його словами, комітет прийняв рішення повернути законопроект «Про мови в Україні» суб'єктам права законодавчої ініціативи без розгляду на пленарному засіданні.

Лише один член Комітету - представник фракції КПУ - Вікторія Дем'янчук проголосувала проти цього рішення.

«Показово, що жоден з авторів не прийшов на засідання Комітету», - зазначив Явроівський, і додав, - «Ми не зупиняємося на рішенні комітету, адже воно може бути проігнороване і законопроект буде внесений на пленарне засідання Верховної Ради. Якщо буде вказівка з Банкової, я не виключаю можливості, що законопроект «Про мови в Україні» може набрати 226 голосів».

Нагадаємо, у вересні 66 депутатів Івано-Франківської обласної звернулися до Віктора Януковича, Володимира Литвина і голів усіх обласних рад з категоричною вимогою не допустити до розгляду законопроект про мови, запропонований народними депутатами Олександром Єфремовим (Партія регіонів) Петром Симоненком (КПУ) і Сергієм Гриневецьким (Блок Литвина).

Крім того, на думку представників парламентської опозиції «закон Єфремова, Симоненка та Гринивецького» має не меті знищити все українське та розколоти націю.

Втім, схоже Янукович так не вважає, оскільки перебуваючи з візитом у США, під час зустрічі з членами Атлантичної Ради заявив, що українська і російська мови дуже схожі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги