НОВИНИ

За шість років вартість компанії Ахметова збільшилась на 16 мільярдів доларів

Найбільша приватна холдингова копання України "Систем кепітал мененджмент" (СКМ, Донецьк) з 2004 року, коли була складена перша консолідована звітність групи за стандартами МСФЗ, збільшила вартість активів більш ніж в 9 разів до $18,5 млрд
Найбільша приватна холдингова копання України "Систем кепітал мененджмент" (СКМ, Донецьк) з 2004 року, коли була складена перша консолідована звітність групи за стандартами МСФЗ, збільшила вартість активів більш ніж в 9 разів до $18,5 млрд, повідомив топ-менеджмент СКМ на прес-конференції в Донецьку в п'ятницю.

«Вже в 2000 році ми прагнули заглянути в 2010 рік, ризикували, інвестуючи в розвиток, відмовляючись від швидких грошей на користь довгострокової вартості», - сказав генеральний директор СКМ Олег Попов, коментуючи досягнутий результат.

У поширених на прес-конференції матеріалах повідомляється, що СКМ нині це - більше 110 підприємств і більше 130 тис. співробітників в Україні, Росії, Європі (Великобританії, Швейцарії, Італії, Болгарії) і США.

СКМ володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла та нерухомості.

До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЭК, телекомунікаційна група Vega, «Сьогодні Мультимедіа», ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Ритейл" та інші.

100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Нагадаємо, голова правління компанії Систем Кепітал Менеджмент Олег Попов заявив, що керівництво компанії поки що не аналізувало наслідки ухвалення Податкового кодексу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги