НОВИНИ

Суд дав дозвіл на затримання командувача Чорноморського флоту РФ

Прокуратура оголосила Алєксанра Вітко в розшук.

У середу, 27 квітня, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання командувача Чорноморським Флотом Російської Федерації Алєксандра Вітко. про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Головна військова прокуратура 18 квітня оголосила Вітко про підозру підозру у вчиненні низки тяжких злочинів проти України та вручила повістку про явку до слідчого органу 25 квітня. У прес-службі флоту заявили, що Вітко підозри не отримував.

"Оскільки підозрюваний у вказаний термін не з’явився, Головна військова прокуратура звернулася до суду із клопотанням про надання дозволу на затримання командуючого Чорноморським Флотом Російської Федерації віце-адмірала О. Вітка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", – йдеться в повідомленні.

26 квітня "у зв’язку з переховуванням О. Вітка від органів слідства з метою ухилення від кримінальної відповідальності" прокуратура оголосила його в розшук, проведення якого доручила Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

"27.04.2016 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва клопотання прокуратури задоволено в повному обсязі та надано дозвіл на затримання командуючого Чорноморським Флотом Російської Федерації О. Вітка", – повідомили в ГПУ.

Нагадаємо, 3 березня 2014 року командувач ЧФ РФ Вітко висунув ультиматум українським військовим в Криму. Два українські кораблі були заблоковані в бухті Севастополя кораблями Чорноморського флоту Росії. Українським морякам пропонували «перейти на бік кримської влади, або скласти зброю, або виїхати куди завгодно, або крайні заходи – штурм».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.