НОВИНИ

Порошенко доручив перевірити законність надання громадянства нардепу Новинському

Таким чином голова держави відреагував на відповідну електронну петицію.

Президент Петро Порошенко доручив Державній міграційній службі перевірити законність надання громадянства народному депутату від «Опозиційного блоку» і власнику компанії «Смарт-Холдінг» Вадиму Новінському. Про це йдеться у відповіді на петицію, яка набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

У тексті відповіді йдеться, що президент не може позбавити будь-кого громадянства, однак існують підстави для припинення громадянства осіб. За перевірку даних, які можуть стати підставою відповідає Державна міграційна служба.

«У разі надходження на розгляд Комісії при Президентові України з питань громадянства матеріалів стосовно припинення громадянства України В.В.Новинського вони будуть розглянуті мною як Главою держави та буде прийнято рішення відповідно до законодавства. Як Президент України, я зобов’язаний непорушно додержуватися Конституції України і законів України. Ураховуючи зазначене, мною прийнято рішення звернутися до Державної міграційної служби України щодо необхідності перевірки викладених у петиції відомостей та подальшого реагування у разі необхідності», – йдеться у тексті.

Як повідомлялося, уродженець Росії Новінський отримав громадянство України у 2012 році завдяки відповідному указу тодішнього президента Віктора Януковича нібито «за видатні заслуги перед Україною». Того ж року Новінський став народним депутатом від Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.