НОВИНИ

Порошенко та Гройсман прокоментували інцидент із забороною на роботу Шустеру

Прем’єр-міністр дав доручення «оперативно врегулювати ситуацію».

Президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Володимир Гройсман висловили сподівання на швидке вирішення ситуації з анулюванням дозволу на роботу в Україні телеведучому Савіку Шустеру. Відповідні заяви вони опублікували на сторінках у мережі Facebook.

«Свобода слова є одним з найбільших надбань України після Революції гідності і є наріжним каменем демократії. Як Гарант Конституції, я захищав і захищатиму свободу слова у будь яких її проявах. Тому сподіваюся, що відповідні служби у найкоротший час вичерпають інцидент з журналістом Савіком Шустером», – написав Порошенко.

У свою чергу, Гройсман доручив розібратися та врегулювати ситуацію, однак не уточнив, як саме.

«Нікому не дозволено утискати свободу слова в Україні. Чиновники мають проявляти завзяття зовсім в інших речах. Дав доручення розібратись у ситуації зі скасуванням дозволу на працевлаштування Савіка Шустера і оперативно врегулювати ситуацію відповідно до чинного законодавства», – зазначив він.

Як повідомлялося, у центрі зайнятості пояснили, чому анулювали Шустеру дозвіл на роботу в Україні.

Нагадаємо, 26 квітня стало відомо, що центр зайнятості анулював журналістові Савіку Шустеру дозвіл на роботу в Україні. Нагадаємо, Шустер у січні заявляв, що стосовно нього відкрито кримінальне провадження за нібито несплату податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.