НОВИНИ

Парубій у Києві зустрівся з Нуланд

На зустрічі спікер повідомив, що питання, пов’язані з реформою парламенту, будуть розглянуті на наступному пленарному тижні

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сьогодні, 26 квітня, у Києві зустрівся із заступником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд. Про це повідомила прес-служба парламенту.

Як зазначається, під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці та взаємодії, а також реформи, що відбуваються в Україні.

Зокрема, Парубій зазначив, що «Україна змогла пройти період політичної кризи, і це добра ознака для української влади».

Спікер парламенту додав, що серед першочергових завдань, які стоять на порядку денному, – ухвалення законопроектів, потрібних для співпраці з МВФ, судова реформа разом з антикорупційним законодавством, реформа парламенту.

«Ми хочемо до кінця цієї сесії вийти на кінцеве рішення по судовій реформі у другому читанні, - наголосив він. - Питання, пов’язані з реформою парламенту, будуть розглянуті на наступному пленарному тижні. Ми сповнені енергії і політичної волі», – сказав він.

Як повідомлялося, Вікторія Нуланд прибула до Києва 25 квітня.

Нагадаємо, в березні помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд окреслила основні реформи, яких очікує від української влади американська сторона: створення незалежного регулювання енергетики, скорочення нестійких енергетичних субсидій, прискорення демонополізації газового ринку, ефективність закупівель та управління доходами, а також розукрупнення послуг в цій сфер, призначення незалежного генпрокурора, зроблені кроки щодо поліпшення бізнес-клімату, просунутий процес приватизації великий держпідприємств відповідно до міжнародних стандартів, зміцнення незалежної судової системи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.