НОВИНИ

До Криму прибули винищувачі та штурмовики Північного флоту РФ

Пілоти проведуть навчання на авіаційному тренажерному комплексі НИТКА.

Льотчики палубної авіації Північного флоту Російської Федерації проведуть навчання на авіаційному тренажерному комплексі НИТКА в анексованому Росією Криму. Про це повідомляє прес-служба російського Чорноморського флоту. 

«До Криму прибуло близько десяти палубних винищувачів Су-33 і штурмовиків Су-25УТГ. Також на літаках Ан-12, Ан-26 і Ан-72 морської авіації Північного флоту на півострів доставлені інженерно-технічний персонал і устаткування для обслуговування літаків. Очікується, що після проведення регламентних робіт на авіатехніці, ознайомлення з районом польотів, льотчики в першій декаді травня розпочнуть польоти на комплексі», – йдеться в повідомленні.

Після анексії Криму Росією багато експертів відзначають активну мілітаризацію півострова. Тут регулярно проходять навчання російської армії та флоту.

НИТКА – наземний випробувальний тренувальний комплекс (авіаційний) – навчально-тренувальний комплексу в Криму в районі міста Саки, призначений для відпрацювання льотчиками палубної авіації техніки зльоту і посадки літака на палубу авіаносного крейсера.

Як повідомлялося, Повітряно-космічні сили РФ спільно з Чорноморським флотом Росії 14 квітня провели комплексні навчання, під час яких відпрацювали блокування акваторії Чорного моря для військових кораблів НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.