НОВИНИ

Суд у Криму заборонив діяльність Меджлісу

Меджліс кримськотатарського народу визнали екстремістським громадським об'єднанням.

У Криму Верховний суд, підконтрольний окупаційній владі, у вівторок, 26 квітня, визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістським громадським об'єднанням і заборонив його діяльність в Росії, задовольнивши таким чином позов "прокурора" Наталії Поклонської. Про це повідомили ЗМІ.

"Визнати об'єднання, що називається "меджліс кримськотатарського народу" екстремістською організацією і заборонити його діяльність", - сказала суддя Наталія Терентьєва.

Рішення суду може бути оскаржене протягом місяця.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в окупованому Криму 13 квітня призупинили діяльність Меджлісу. Відповідне рішення буде діяти до винесення вироку так званим "Верховним судом Криму", що розпочав розглядати справу щодо заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові та визнання його екстремістською організацією на вимогу підконтрольного Росії "прокурора" Криму Наталії Поклонської. 

У Росії Меджліс додали до списку екстремістських організацій. У МЗС такі дії назвали «продовженням сталінських репресій проти корінного народу Криму». Згодом прокуратура Автономної Республіки Крим, яка знаходиться в Києві, розпочала кримінальне провадження через незаконну заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території окупованого Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.