НОВИНИ

У Мін’юсті розповіли, які зміни потрібно внести до "закону Савченко"

На думку міністра, вносити зміни до закону треба в частині обмеження певними категоріями злочинів.

Міністр юстиції Павло Петренко виступає за внесення змін до так званого "закону Савченко", відповідно до яких особи, які відбувають покарання за тяжкі злочини, не матимуть права звільнятися достроково.

"Те, що стосується певних категорій злочинів, то вносити зміни до закону треба в частині обмеження певними категоріями злочинів: якщо мова йде про умисні вбивства, бандитизм... По інших складах злочинів - середньої тяжкості, які не мають такого негативу, по ним можна цей закон застосовувати", - зазначив Петренко.

Водночас міністр вважає, що по своїй суті "закон Савченко" є правильним, тому що людина перебуває в СІЗО в набагато складніших умовах, ніж у в'язниці.

Нагадаємо, в грудні президент України Петро Порошенко підписав так званий "закон Савченко" про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання). Співавторкою та однією з ініціаторок законопроекту стала льотчиця Надія Савченко, яку незаконно засудили в Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.