НОВИНИ

Екс-міністр Демчишин увійшов до наглядової ради Нафтогазу

Очікується, що перша зустріч членів наглядової ради відбудеться 10-11 травня.

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку погодив призначення екс-міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина п’ятим членом наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

Кандидатуру Демчишина було подано за погодженням із Президентом України.

Таким чином, до складу наглядової ради НАК “Нафтогаз України” увійшли три незалежні члени - Маркус Річардс, Пол Уорвік та Чарльз Проктор, а також два представники держави – Юлія Ковалів та Володимир Демчишин.

У повідомленні йдеться, що незалежна наглядова рада в НАК «Нафтогаз України» створюється вперше в історії компанії та є складовою реформи системи корпоративного управління. Реформа відповідає рекомендаціям ОЕСР з управління державними компаніями та має на меті зменшити ризики політичного втручання в роботу «Нафтогазу», а також створити сучасні механізми професійного управління компанією в інтересах громадян України.

Очікується, що перша зустріч членів наглядової ради відбудеться 10-11 травня. Під час неї незалежним голосуванням оберуть голову наглядової ради.

Як повідомлялося, у новому складі уряду Володимира Демчишина на посаді міністра економічного розвитку й торгівлі замінив Степан Кубів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.