НОВИНИ

Заступник глави Мінфіну вирішив піти у відставку

У той же час Шевальов висловив надію на подальшу співпрацю з відомством в рамках реалізації ініційованих Мінфіном реформ.

Артем Шевальов зібрався покинути пост заступника міністра фінансів України. Про це він повідомив журналістам.

«Я залишаю посаду заступника міністра фінансів після того, як це буде затверджено відповідною постановою», – сказав він.

Він пояснив причину відставки тим, що у міністра фінансів є своя досить сильна команда.

У той же час Шевальов висловив надію на подальшу співпрацю з відомством в рамках реалізації ініційованих Мінфіном реформ. «Дуже сподіваюся, що новий міністр фінансів і прем'єр дадуть мені можливість в якійсь функції довести до кінця розпочаті реформи. Зокрема, це стратегія розвитку державних банків, а також ті зміни, які започатковані в Фонді гарантування вкладів фізичних осіб та в фінансове співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями (МФО)», – пояснив він.

Шевальов не уточнив ймовірне місце його нової роботи, додавши, що він має намір зайнятися питаннями взаємодії МФО з Україною в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), оскільки формально він залишається представником країни в раді директорів банку.

Як відомо, 14 квітня Верховна Рада задовольнила відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, що спричинило відставку всього Кабміну. Потім парламент призначив на пост глави уряду Володимира Гройсмана та затвердив новий склад Кабінету міністрів. Зокрема, Міністерство фінансів очолив Олександр Данилюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.