НОВИНИ

Уряд офіційно призначив голову Укрпошти

Ігор Смілянський на конкурсі випередив 48 інших претендентів.

Кабінет міністрів України призначив Ігоря Смілянського, менеджера американського офісу KPMG, головою правління Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта".

Як повідомив Смілянський в ході засідання уряду в Києві в середу, представляючи плани розробки стратегії компанії, Укрпошта може стати тією платформою, на якій може рости бізнес e-commerce (інтернет-торгівля - Ред.).

"Різні країни вирішують питання стратегії по-різному, на жаль, в усьому світі поштові установи переживають кризовий період, тому що обсяги поштової кореспонденції падають, за винятком посилок, які ростуть в сегменті e-commerce. І Укрпошта може стати тією платформою, на якій цей бізнес розвиватиметься ", - сказав Смілянський.

Крім цього, він повідомив, що планує розширити фінансові послуги за рахунок створення Поштового банку, і використовувати ці кошти для фінансування малого і середнього бізнесу, який може рости на платформі Укрпошти.

Нагадаємо, раніше Комітет з призначень керівників Мінекономрозвитку обрав Ігоря Смілянського з-поміж 48 претендентів.

На сайті Мінекономрозвитку повідомили, що Смілянський має професійний досвід понад 17 років у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу. Наразі працює він в Нью Йорку (компанію не зазначили – Ред.) та має досвід роботи в Україні та інших державах. Смілянський отримав ступінь МВА в Georgetown  University та ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

У презентації Смілянський назвав своїми першочерговими кроками на посаді оптимізацію фінансів та витрат Укрпошти, створення стратегії розвитку підприємства із залученням професійних міжнародних консультантів, підготовку до приватизації 25% Укрпошти, повний незалежний аудит роботи компанії, початок переговорів з потенційними кредиторами щодо фінансування реформ в Укрпошті, створення Банку Укрпошти, який почне роботу вже у 2017 році, зміну структури та топ-менеджменту компанії, створення нової мотиваційної та компенсаційної системи роботи компанії, перегляд тарифів, запровадження нових продуктів, які пропонує Укрпошта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.