НОВИНИ

Терористи "ДНР" погрожували обстріляти спостерігачів ОБСЄ в Донецьку – звіт місії

Окрім того, поблизу окупованого Луганська бойовики "ЛНР" погрожували заарештувати спостерігачів.

Терористи погрожували обстріляти спостерігачів ОБСЄ, якщо вони будуть перебувати поруч із розміщенням Збройних сил України. Про це йдеться у звіті місії за 18 квітня, опублікованому сьогодні.

Згідно з повідомленням, під час перебування в окупованому Донецьку до спостерігачів підійшов бойовик "ДНР", стверджуючи, що він бачив машини ОБСЄ біля екскаватора військових. Він сказав, що відкриє вогонь по спостерігачах, якщо така ситуація повториться знову. Після погроз, озброєний бойовик покинув місце інциденту.

Окрім того, у селі Пархоменко поблизу окупованого Луганська бойовики "ЛНР" погрожували заарештувати спостерігачів. Це сталося після того, як терористи попросили місію показати патрульний план.

"Коли місія відмовилася показати патрульний план, члени "ЛНР" сказали СММ залишити це місце та погрожували затримати СММ, якщо спостерігачі відхиляться від головної дороги при від'їзді", - йдеться у звіті.

Спостерігачі повідомили Спільний центр з контролю та координації про даний інцидент, але у відповідь їм заявили, що зона кордону не належить до їх відповідальності. СЦКК порадила місії покинути зазначену територію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.