НОВИНИ

Нардепи схвалили у першому читанні законопроект про швидкі закупівлі для армії

Законопроект передбачає переведення закупівель на базу системи Prozorro.

Верховна Рада після майже місяця невдалих спроб ухвалила за основу законопроект №4288 «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони». За це проголосували 239 народних депутатів.

Законопроект 4288 передбачає, зокрема, переведення усіх закупівель Міноборони на базу електронної системи ProZorro та скорочення термінів закупівель з 60 днів до 14 для оперативного забезпечення потреб військових. 

За інформацією радника президента Петра Порошенка з питань оборони Юрія Бірюкова, через неухвалення законопроекту наразі заблоковано всі закупівлі Міноборони.

«За інформацією волонтера Тетяни Доманової (яку цілком підтверджують і мої джерела) в армії палива залишилося на три дні. ТРИ ДНІ! Що далі? Далі техніку почнуть заправляти недоторканним запасом. Мало того, що його чіпати не бажано, так те паливо ще й дорожче коштує», – написав Бірюков.

Як повідомлялося, 31 березня у депутатів не вистачило голосів для ухвалення законопроекту, після чого вже згаданий Бірюков назвав нардепів «сволотою».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.