НОВИНИ

Держфіскалслужба відреагувала на повідомлення про зникнення інформації

У відомстві не назвали обсяги втраченої інформації.

У Державній фіскальній службі України підтвердили інформацію про збій у роботі автоматизованої системи Управління документами, внаслідок якого було втрачено електронні копії внутрішніх документів, а також частину зовнішньої кореспонденції. Про це повідомляє сайт ДФС.

Згідно з повідомленням, заходи щодо відновлення втраченої інформації завершені, а документи в електронному вигляді відновлені відповідно до оригіналів, які зберігаються у паперовому вигляді. Наразі всі інформаційні системи ДФС працюють у штатному режимі.

Серед причин збою у відомстві назвали застарілість обладнання, неможливість забезпечення належних умов для розташування серверів та іншого обладнання, а також належного рівня захисту інформації.

«За допущені прорахунки та неналежне виконання службових обов’язків в цьому конкретному випадку відповідальні особи були притягнені до дисциплінарної відповідальності та звільнені», - зазначили в ДФС.

У відомстві не назвали обсяги втраченої інформації.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Державна фіскальна служба втратила близько трьох терабайт інформації - документів та даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.