НОВИНИ

У Росії Меджліс додали до списку екстремістських організацій

Причина - на підставі рішення прокурора Республіки Крим про припинення діяльності громадського об'єднання.

Міністерство юстиції Російської Федерації включило Меджліс кримськотатарського народу в перелік організацій, діяльність яких заборонена через екстремізм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту РФ.

"18 квітня 2016 року в перелік громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена у зв'язку із здійсненням ними екстремістської діяльності, включено громадське об'єднання "Меджліс кримськотатарського народу". Громадське об'єднання включено до переліку на підставі рішення прокурора Республіки Крим про припинення діяльності громадського об'єднання", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в окупованому Криму 13 квітня  призупинили діяльність Меджлісу. Відповідне рішення буде діяти до винесення вироку Верховним судом Криму, що розпочав розглядати справу щодо заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові та визнання його екстремістською організацією на вимогу підконтрольного Росії "прокурора" Криму Наталії Поклонської. 

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з так званим рішенням окупаційної прокуратури Криму призупинити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу. Згодом стало відомо, що постійне представництво України в Організації Об'єднаних Націй поінформувало Раду безпеки ООН і Генеральну асамблею про так зване рішення російської окупаційної «влади» в Криму заборонити Меджліс кримськотатарського народу. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.