НОВИНИ

Російська сторона заблокувала відкриття КПВВ «Золоте» – СЦКК

Згідно з повідомленням, представники Росії відмомилися погоджувати з керівництвом бойовиків відкриття пункту пропуску.

Представники Росії відмовилися сприяти відкриттю Контрольного пункту в’їзду та виїзду через лінію розмежування у Луганській області «Золоте», а також відновлення газопостачання Красногорівки та Мар’їнки. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook із посиланням на заяву української сторони Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

Згідно з повідомленням, перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг виступив з ініціативою забезпечення повноцінного функціонування контрольно-перепускного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) «Золоте». Цю пропозицію підтримав також керівник української сторони СЦКК генерал-майор Радіон Тимошенко.

«Разом з цим, російська сторона СЦКК відмовилася врегулювати це питання з ОРЛО, мотивуючи свою пасивність: «…певним політичним підтекстом», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, згідно з текстом, російська сторона також відмовилася сприяти ініціативі щодо відновлення газопостачання населених пунктів Красногорівка та Мар`їнка.

«Нажаль, до сьогоднішнього дня російська сторона СЦКК не забезпечила надання ОРДО гарантій безпеки під час проведення робіт. Вищезгадані факти, а саме пасивність російської сторони СЦКК у вирішені вкрай важливих, для населення сходу України, питань дає підстави скептикам вести мову про низьку ефективність діяльності не лише СЦКК, а і СММ ОБСЄ», – додали у повідомленні.

Нагадаємо, 31 березня на Луганщині відкрили новий пункту пропуску «Золоте», однак того ж дня його довелося закрити з міркувань безпеки. З 8 квітня через обстріли бойовиків припинено роботу всіх пропускних пунктів на Луганщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.