НОВИНИ

Порошенко разом з Олландом і Меркель скоординували позиції щодо поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

Президент України заявив, що без вирішення питань безпеки загалом і поліцейської місії зокрема складно обговорювати можливість підготовки проведення місцевих виборів в окупованих районах.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Франції Франсуа Олландом і Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час якої лідери країн скоординували позиції щодо перспектив введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі. Про це 15 квітня повідомляє прес-служба голови держави.

«Президент України поінформував про постійне погіршення безпекової ситуації на Донбасі й закликав посилити тиск на Росію для припинення вогню», - йдеться в повідомленні.

«Без вирішення питань безпеки загалом і поліцейської місії зокрема складно обговорювати можливість підготовки проведення місцевих виборів», - заявив президент України.

Також учасники розмови обговорили питання продовження санкцій проти Росії за невиконання Мінських домовленостей.

Як повідомлялося 31 березня, президент України під час виступу в будівлі Конгресу США заявив, що проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей можливе виключно за поліпшення ситуації з безпекою в регіоні, запровадження поліцейської місії ОБСЄ і передачі під контроль української сторони тимчасово непідконтрольної ділянки державного кордону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.