НОВИНИ

У США відреагували на призначення Гройсмана прем’єр-міністром

Байден підтвердив солідарність США з Україною та готовність його держави надалі надавати всебічну підтримку Україні на шляху перетворень.

Віце-президент США Джо Байден висловив сподівання, що призначення нового уряду створить необхідний імпульс для прискорення системних реформ в Україні відповідно до програми співробітництва з МВФ та Угоди про асоціацію з ЄС. Про це йшлося у телефонній розмові Байдена з главою уряду Володимиром Гройсманом, інформує урядовий портал.

Байден підтвердив солідарність США з Україною та готовність його держави надалі надавати всебічну підтримку Україні на шляху перетворень.

У відповідь Гройсман наголосив на незмінності курсу реформ в Україні та підкреслив усвідомлення новопризначеним урядом необхідності прискорення темпу та підвищення якості системних перетворень у державі. Він також висловив вдячність Байдену за його особисту роль у підтримці України Сполученими Штатами.

Як повідомлялося, раніше Верховна Рада затвердила склад уряду Гройсмана. Посада міністра охорони здоров'я залишилася вакантною.

Нагадаємо, 14 квітня Верховна Рада обрала головою уряду Володимира Гройсмана. Після цього спікером Верховної Ради призначили Андрія Парубія, а його першим заступником – Ірину Геращенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.