НОВИНИ

Україна звернулася до ООН щодо заборони Меджлісу в окупованому Криму

Генсека ООН закликали відреагувати і засудити черговий злочин окупантів проти представників кримськотатарського народу.

Постійне представництво України в Організації Об'єднаних Націй поінформувало Раду безпеки ООН і Генеральну асамблею про так зване рішення російської окупаційної «влади» в Криму заборонити Меджліс кримськотатарського народу. Про це повідомляється на сторінці представництва в Twitter.

Також, згідно з текстом, Генерального секретаря ООН закликали відреагувати і засудити черговий злочин окупантів проти представників кримськотатарського народу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в окупованому Криму 13 квітня  призупинили діяльність Меджлісу. Відповідне рішення буде діяти до винесення вироку Верховним судом Криму, що розпочав розглядати справу щодо заборони діяльності Меджлісу кримських татар на півострові та визнання його екстремістською організацією на вимогу підконтрольного Росії "прокурора" Криму Наталії Поклонської. 

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з так званим рішенням окупаційної прокуратури Криму призупинити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.