НОВИНИ

У "Народному фронті" заявили, що коаліція узгодила склад нового уряду, крім однієї посади

Завтра "БПП" має визначится із кандидатурою на пост міністра охорони здоров'я.

Парламентська коаліція узгодила весь склад нового Кабінету міністрів, крім кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я. Це питання може бути вирішене в четвер. Про це заявила заступниця керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар.

"Ще не узгоджений міністр охорони здоров'я, але завтра це питання, можливо, вирішиться. Це квота БПП, завтра вони повинні визначитися і, очевидно, коаліція повинна узгодити цю кандидатуру", - сказала Сюмар.

За її словами, всі інші посади в новому складі уряду коаліція узгодила.

"Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, перший віце-прем'єр Степан Кубів, шість віце-прем'єрів, міністрів, які були узгоджені фракціями, вся ця інформація вже була в пресі. Всі рішення були прийняті впевненою більшістю голосів, тож коаліція продемонструвала, що вона здатна станом на зараз конструктивно і домовлятися, і приймати ці рішення. Сподіваюся, що вже завтра ми зможемо це довести і голосуваннями", - наголосила Сюмар.

При цьому вона не виключила, що в четвер у Верховній Раді буде проголосований новий склад Кабінету міністрів без посади міністра охорони здоров'я.

"Це певним чином ускладнює процес, тому що тоді потрібно окремо голосувати відставку Квіташвілі (міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі – ред.), яка багато місяців є у Верховній Раді, але, тим не менш, це не буде гальмувати процес затвердження Кабінету міністрів", - наголосила депутатка.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фракції «Народного фронту» і «Блоку Петра Порошенка» змогли вирішити суперечності у питанні кандидатури майбутнього прем'єр-міністра і формування нового Кабінету міністрів, а голосування відбудеться у четвер, 14 квітня.

Тим часом, ввечері 13 квітня парламентська коаліція підтримала кандидатуру нинішнього голови Верховної Ради Володимира Гройсмана на посаду глави уряду, а також абсолютною більшістю підтримала узгоджений склад нового уряду.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.