НОВИНИ

У БПП запропонували кандидата на посаду міністра з питань окупованих територій

В Україні буде створено міністерство у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб, кандидатом на посаду очільника міністерства висунутий Вадим Черниш.

На посаду міністра з питань АТО і окупованих територій пропонується кандидатура екс-глави Кіровоградської облдержадміністрації Вадима Черниша. Про це після засідання фракції «Блок Петра Порошенка» в середу заявив лідер фракції Юрій Луценко.

«Ми домовилися, що буде створено міністерство у справах окупованих територій і тимчасово переміщених осіб і запропонували кандидата на цю посаду пана Черниша», – повідомив він.

Як повідомлялося, у середу фракція «БПП» і претендент на посаду прем'єр-міністра України Володимир Гройсман узгодили кандидатуру народного депутата від цієї ж фракції Ігоря Насалика на посаду міністра енергетики та вугільної промисловості. 

У свою чергу лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко підтвердив, що поки немає узгодженої кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я, і висловив надію, що до зборів коаліції, що призначені на сьогоднішній вечір, ця кандидатура буде запропонована. При цьому він нагадав, що кандидатура належить до квоти "БПП".

Як повідомлялося, раніше заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко заявив, що фракції «Народного фронту» і «Блоку Петра Порошенка» змогли вирішити суперечності у питанні кандидатури майбутнього прем'єр-міністра і формування нового Кабінету міністрів, а голосування відбудеться у четвер, 14 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.