НОВИНИ

У "Народному фронті" пояснили зрив домовленостей щодо прем’єрства Гройсмана

У партії вимагають внести нову кандидатуру на посаду прем’єр-міністра.

Зрив домовленостей щодо уряду відбувається через проблеми кандидата від БПП із фракцією БПП. Про це в Facebook повідомила заступниця голови фракції «Народного фронту» у Верховній Раді Вікторія Сюмар.

«Народний фронт виконав всі домовленості з БПП: відставка Яценюка і фракція НФ готова лишитися в коаліції з прем'єром від БПП. Наші партнери з БПП висунули Володимира Гройсмана. У Народного фронту немає жодних протирічь ні з Гройсманом, ні з БПП. Зрив домовленостей щодо уряду Гройсмана відбувається через проблеми кандидата від БПП з фракцією БПП. Тепер ми змушені вимагати від наших партнерів негайно нову кандидатуру на посаду прем’єр-міністра та інформацію про склад коаліції. Або чекаємо на пропозиції щодо кандидатур та складу нового уряду від інших демократичних сил», - написала Сюмар.

«Країна все більше стає некерованою, а влада починає нагадувати «картковий будиночок», який сиплеться з усіх боків», - додала депутатка.

Народний фронт виконав всі домовленості з БПП: відставка Яценюка і фракція НФ готова лишитися в коаліціі з прем'єром від...

Опубліковано Вікторією Сюмар 11 квітня 2016 р.

Як повідомлялося, депутат Мустафа Найєм заявив, що Володимир Гройсман відмовився очолити новий склад Кабінету міністрів.

Раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про свою відставку з посади.

Після цього президент Петро Порошенко підтримав кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду нового прем’єр-міністра і додав, що очікує призначення нового складу Кабміну упродовж тижня.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.