НОВИНИ

У Харкові розпочався демонтаж постаменту колись найбільшого в Україні пам'ятника Лєніну

Зараз на місці проводять роботи працівники комунальних служб міста, використовується будівельна техніка. Постамент огородили парканом.

У понеділок, 11 квітня, в Харкові розпочався демонтаж постаменту колись найбільшого в Україні пам'ятника Владіміру Лєніну. Про це повідомив директор Департаменту масових комунікацій та зв'язків із громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко.

 

Зараз на місці проводять роботи працівники комунальних служб міста, використовується будівельна техніка. Постамент огороджений парканом.

Сидоренко наголосив, що на цей час неможливо сказати, як довго триватимуть роботи, оскільки невідома структура постаменту всередині.

Як повідомлялося, пам'ятник Лєніну на площі Свободи в Харкові був знесений наприкінці вересня 2014 року під час мітингу проукраїнських сил. Цього року Харківська міська рада на проведення демонтажу постаменту виділила 1,7 млн. грн.

Також зауважимо, що 17 березня, на виконання закону про декомунізацію, в Запоріжжі остаточно демонтували 20-метровий пам'ятник Владіміру Лєніну

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.