НОВИНИ

Байден подякував Яценюку за роботу на посаді прем’єр-міністра

Віце-президент США провів телефонну розмову з поки що чинним головою українського уряду.

Віце-президент США Джо Байден подякував Арсенію Яценюку за його партнерство під час важливого історичного періоду для України та досягнення очолюваного ним уряду України. Про відповідну телефонну розмову між Байденом та Яценюком після заяви останнього про відставку повідомили у прес-службі Білого дому.

Байден привітав уряд України за кроки, зроблені для проведення важких, але необхідних економічних реформ, зокрема, за підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом, і за роботу, зроблену для підвищення енергетичної незалежності України.

Байден і Яценюк заявили, що зміни повинні стати незворотніми і подальший прогрес має вирішальне значення для забезпечення благополучного майбутнього народу України. Вони також домовилися про важливість формування нового Кабінету міністрів, який запровадить необхідні реформи, зокрема, рекомендовані Міжнародним валютним фондом і Європейським союзом.

Віце-президент США високо оцінив діяльність Яценюка за його невтомні зусилля в інтересах України і за його наміри продовжувати брати участь в процесі реформ, необхідних для забезпечення стабільності, процвітання і територіальної цілісності України.

Як повідомлялося, 10 квітня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про свою відставку з посади.

Після цього президент Петро Порошенко підтримав кандидатуру Дмитра Гройсмана на посаду нового прем’єр-міністра і додав, що очікує призначення нового складу Кабміну упродовж тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.