НОВИНИ

Порошенко заявив, що текст Угоди про асоціацію з ЄС не змінять

За його словами, результати референдуму в Нідерландах – це поразка Європи

Україна наполягатиме на тому, що текст Угоди про асоціацію між Україною та ЄС залишиться незмінним. Про це заявив президент Петро Порошенко під час інтерв'ю українським телеканалам 10 квітня.

«Чітко наголошуємо, що Угоду про асоціацію не буде змінено», – сказав він.

Окрім того, Порошенко очікує, що найближчим часом до Європарламенту надійде пропозиція про скасування візового режиму між Україною та ЄС.

За його словами, справжньою метою організаторів референдуму була не Україна, а атака на ЄС, а його результати – це «поразка Європи».

«Реакція більшості лідерів ЄС і світу заявила, що вони розчаровані Нідерландами і результатами референдуму», – зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, 6 квітня у Нідерландах проходив референдум щодо Угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Остаточних результатів референдуму варто чекати до 12 квітня. Цей референдум не має обов’язкового характеру.

За попередніми результатами, загальна кількість противників асоціації ЄС та України склала 61,1%, а прихильників – 38,1%, а показник явки – 32,2%. Референдум вважається таким, що відбувся у разі яквки щонайменше 30% виборців.

Президент Євроради Дональд Туск заявив, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС наразі продовжує діяти, а також зазначив, що необхідно дочекатися офіційних висновків уряду Нідерландів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.