НОВИНИ

Яценюк вирішив піти у відставку

12 квітня подання буде внесено до Верховної Ради

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вирішив подати у відставку. Про це він заявив особисто під час програми "10 хвилин з прем'єр-міністром".

"Я прийняв рішення скласти повноваження прем’єр-міністра України. У вівторок, 12 квітня, подання буде внесено до Верховної Ради", - заявив Яценюк.

Арсеній Яценюк пояснив, що його рішення піти  у відставку з посади прем’єр-міністра продиктоване кількома причинами.

«Політична криза в державі викликана штучно. Бажання змінити одну людину засліпило політиків і паралізувало їхню волю до реальних змін. Процес зміни уряду перетворився на бездумний біг на місці. Автори кризи стали заручниками обставин і зробили заручниками всіх нас - уряд, суспільство, держава», – сказав Яценюк.

Він додав, що не можна допустити дестабілізації виконавчої влади під час війни. Така перспектива неминуча, якщо після відставки не буде негайно обрано новий уряд України.

«Рішення ситуації нарешті стало досяжним. У парламенті відновлюється коаліційна більшість. Нова угода грунтується на цілях і принципах програми нашого Кабінету міністрів», - сказав він.

Він нагадав, що парламентська фракція "Блоку Петра Порошенка" висунула на посаду глави уряду нинішнього спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.

"Зробивши все для стабільності і спадкоємності курсу, заявляю про рішення передати обов'язки та відповідальність керівника уряду України", - сказав А.Яценюк.

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну. Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.