НОВИНИ

У СБУ розповіли, де переховуються організатори так званої "Підкарпатської Русі"

Правоохоронці обіцяють жорстко реагувати на спроби створити фейкову республіку на Закарпатті.

Якщо хтось намагатиметься на Закарпатті організувати автономію, правоохоронці реагуватимуть дуже жорстко. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

"Ми діємо в рамках закону. Повірте, якщо хтось намагатиметься там на Закарпатті влаштувати так звану "республіку" чи її подобу, ми з цим будемо боротися в рамках закону, причому дуже жорстко. Для нас дуже важливо зберегти цілісність держави", - сказав він.

Читайте також: СБУ перешкодила планам російських диверсантів створити "Республіку Підкарпатська Русь"

Зі слів Тандіта, організатори фейкових угруповань перебувають в Москві.

"Якщо говорити про учасників так званої "Підкарпатської Русі", правильно називається так, це фейкова організація, яка була створена у підпіллі, ми говоримо про кількох осіб, в тому числі, про одного з їхніх лідерів Петра Гецка. Можу сказати, що багато з тих, хто нібито організовував ці фейкові утворення, вони зараз переховуються в сусідній державі, в столиці цієї країни - в Москві, і звідти намагаються організовувати антиукраїнський рух", - зазначив радник голови СБУ.

"Якщо ці люди, так звані "організатори" перебувають у Москві, необхідно розуміти, що фактично, на жаль, сусідня держава зацікавлена в тому, щоби в нашій державі ситуація по політичній лінії, в тому числі, була нестабільною", - наголосив Тандіт.

Читайте також: «Учуйте русинов!», або Cепаратизм по-закарпатськи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.