НОВИНИ

У Міноборони визначилися з місцем розміщення нової бази та штабу ВМС

Уряд виділив міністерству дві будівлі в Одес, окрім того у вказаному районі міністерство має земельну ділянку.

Новий Штаб ВМС ЗСУ в Одесі розташують на вулиці Фонтанська дорога, а також у цьому районі створять базу флоту. Про це стало відомом під час засідання уряду 6 квітня.

У своїй доповіді міністр оборони Степан Полторак попросив уряд передати на баланс міністерства будівлі Державної судової адміністрації по вул.Фонтанська дорога, 14 і Державної фіскальної служби на тій самій вулиці. У цих будівлях запропоновано створити Штаб ВМС ЗСУ.

«Немає заперечень», – сказав прем’єр-міністр Арсеній Яценюк після доповіді.

Дивіться також: В Одесі провели випробування нового артилерійського катеру ВМС – відео

Окрім того, у вказаному районі Міністерство оборони має ділянку землі розміром 20 га, на якій заплановано створити сучасну військово-морську базу з необхідною інфраструктурою.

«Це перший у нас буде такий комплексний об'єкт», - зазначив Полторак.

«У нас склалася дуже важка ситуація з військово-морськими силами. Нам треба десь розташовуватися. У нас є будинки, які колись належали Міноборони, але в 2011 році вони всі продавалися або передавалися. Ці два будинки зараз не використовуються. Вони відносяться до судової адміністрації та фіскальної служби. Я просив би прийняти два розпорядження про передачу з управління державної судової адміністрації будівлі в сферу Міноборони... і таке ж розпорядження про передачу від фіскальної служби до сфери управління Міноборони», – сказав Полторак.

Читайте також: Дев’ятибальний шторм для українського флоту

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.