НОВИНИ

У Міноборони перерахували речі, які військовим не потрібно повертати після демобілізації

Ідеться про десять предметів.

У 2016 році всі військовослужбовці, які звільняються в запас, можуть забрати з собою речі особистого користування. В перелік таких речей потрапили 10 предметів вжитку. Про це сказав начальник Центрального управління речового забезпечення тилу Збройних Сил України полковник Юрій Гусляков на брифінгу в Міністерстві оборони щодо актуальних питань демобілізації військовослужбовців.

"Військовозобов'язані звільняються та відтепер не здають 10 предметів порівняно з минулим 2015 роком. Кашкет польовий, шапка зимова, шапка-феска, літній польовий костюм, утеплена куртка і утеплені польові штани, натільна білизна і тепла білизна, черевики з високими берцями і речовий мішок тепер видаються військовослужбовцям в особисте користування", - сказав Гусляков.

Він також пояснив, що саме з речей військовослужбовці мають повернути після демобілізації, загалом це інвентарне майно.

"Здаються тільки інвентарні предмети, що перебувають в експлуатації більше двох років: спальний мішок, бронежилети, захисний шолом, фляга, захисні окуляри", - пояснив Гусляков.

Він спростував інформацію, поширену в ЗМІ, про те, що військовослужбовці після демобілізації віддають усе майно.

"Хочу зазначити, що нещодавно на одному з телеканалів був сюжет, де демобілізований військовослужбовець здає все, що в нього є, аж до білизни. Це не так", - заперечив Гусляков.

Він також уточнив, що з новим порядком користування майном ознайомлені у військах.

Як повідомлялося, у Міноборони розкрили подробиці весняного призову до лав ЗСУ.

Нагадаємо, в грудні ДПСУ заявила про відновлення в 2016 році призову на строкову службу, який був скасований ще в 2008 році. А в березні президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас та строки цьогорічних призовів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.