НОВИНИ

У Азарова хочуть здирати гроші з Інтернет-ресурсів на розвиток кіно

Заступник міністра культури й туризму Тимофій Кохан прогнозує введення збору на потреби кіновиробництва до 2012 року з Інтернет-ресурсів й частково з продажів квитків у кінотеатри

Заступник міністра культури й туризму Тимофій Кохан прогнозує введення збору на потреби кіновиробництва до 2012 року з Інтернет-ресурсів й частково з продажів квитків у кінотеатри.

Про це він сказав Українським Новинам.

«Я думаю, за 2011 рік ми введемо», - сказав заступник міністра.

При цьому він підкреслив, що такі заходи необхідні насамперед тому, що в галузі кіноіндустрії Україна відстає від своїх сусідів на 5-7 років.

«Якщо протягом 2011-2012 років не буде вжито кардинальних заходів в галузі кіно, прориву вже не буде на державному рівні. Ми й так відстаємо від наших сусідів на 5-7 років», - зазначив Кохан.

З його слів, у вигляді джерел для зборів на потреби кіновиробництва розглядаються інтернет-ресурси й частково відсоток продажів від квитків у кінотеатри.

При цьому Кохан підкреслив, що використовувані іншими країнами для цих цілей джерела у вигляді відсотків від продажу тютюнових виробів і алкоголю Мінкультури не розглядаються.

Як повідомлялось, Мінкультури виступає за введення збору на потреби кіновиробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги