НОВИНИ

У РНБО відреагували на українофобну заяву прем’єр-міністра РФ

Турчинов наголосив, що Україна "зупинила просування російського агресора на захід".

Заява прем‘єр-міністра Росії Дмітрія Мєдвєдєва щодо відсутності держави в Україні демонструє наскільки керівники РФ бояться та істерично сприймають сам факт існування нашої країни. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Україна - це та держава, яка зупинила просування російського агресора на захід. Україна - це та держава, яка своїм існуванням ставить хрест на відродженні та реванші Радянської імперії зла. Хочу нагадати цим кремлівським неадекватним мрійникам, що українці мали державу зі столицею у Києві ще задовго до виникнення Московського улусу Золотої Орди. Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії, що носить назву Russia (Раша)», - наголосив Турчинов.

Заява Прем‘єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні демонструє наскільки керівники РФ боять...

Опубліковано Олександром Турчиновим 4 квітня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що "такої держави, як Україна, не існує".

Читайте також: У РНБО пояснили зв'язок між війною на Донбасі й терактами в Брюсселі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.