НОВИНИ

СБУ запобігла продажу до Росії комплектуючих для товарів військового призначення

Росія не має можливостей для самостійного серійного виробництва газотурбінної техніки і запчастин до неї. Поставки до 2014 року забезпечувалися виключно миколаївським підприємством.

У Миколаєві співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою та адміністрацією держпідприємства «Зоря» – «Машпроект» запобігли спробі продажу до Росії комплектуючих для газотурбінних двигунів військового призначення. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Співробітники спецслужби затримали двох працівників підприємства під час продажу через посередників комплекту деталей для двигунів, які використовуються на кораблях військово-морських сил РФ. Комплектуючі мали обійтись росіянам у двадцять дев’ять тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні.

У спецслужбі наголошують, що Росія не має можливостей для самостійного серійного виробництва газотурбінної техніки і запчастин до неї. Поставки до 2014 року забезпечувалися виключно миколаївським підприємством.

«Під час обшуків у помешканнях фахівців підприємства співробітники спецслужби вилучили триста тисяч гривень та запчастини до двигунів, що були підготовлені для продажу», – сказано в тексті.

У рамках відкритого кримінального провадження працівникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого  ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, раніше у Миколаєві викрили спробу експорту до Росії обладнання для військових кораблів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.