НОВИНИ

Самопоміч звинуватила Милобога у співпраці з Опозиційним блоком та виключила з партії

У партії запевняють, що екс-кандидат на посаду мера Кривого Рогу за гроші відмовився балотуватися на перевиборах.

Об’єднання «Самопоміч» прийняло рішення про виключення зі складу партії голови Криворізького осередку Юрія Милобога. Про це повідомляється на офіційному сайті Самопомочі.

У партії пояснили таке рішення тим, що Юрій Милобог начебто вів переговори з представниками «Опозиційного блоку» щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби за посаду мера Кривого Рогу.

«Вже після рішення Верховної ради (про призначення на 27 березня позачергових виборів міського голови Кривого Рогу – Ред.)  нам стало відомо, щодо наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками «Опозиційного блоку». Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби», – повідомили в Самопомочі.

Також у повідомленні йдеться, що Милобог визнав правдивість цієї інформації, підтвердив автентичність записів та погодився, що «в цій ситуації партія не має морального права висувати його на нові вибори».

І начебто саме тому на з’їзді партії у Харкові він оголосив про відмову від подальшого балотування.

«2 квітня ми отримали копію аудіозапису, яка вже раніше стала приводом для наших сумнівів щодо чесності Юрія Милобога, та вирішили ознайомити з нею громадськість», – повідомила прес-служба партії та оприлюднила названий аудіозапис.

Нагадаємо, за офіційними даними, на виборах 15 листопада 2015 року в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосували 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси. Після цього в місті тривали акції протесту, також активісти почали мітингувати під Радою.

23 грудня Верховна Рада призначила позачергові вибори міського голови Кривого Рогу на 27 березня 2016 року.

У лютому «Самопоміч» вирішила замінити на дострокових виборах Юрія Милобога на Семена Семенченка.

Юрій Вілкул 27 березня здобув перемогу на виборах міського голови Кривого Рогу, набравши 74,18% голосів. Його найближчим опонентом був кандидат від Самопомочі Семен Семенченко, який отримав 10,92%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.