НОВИНИ

Нацбанк пригрозив судом депутатові від «Самопомочі»

Серед вимог Національного банку України: спростування неправдивої інформації та компенсація нанесеного морального збитку.

Національний банк прийняв рішення про подання судового позову про захист ділової репутації до депутата Верховної ради України від ВО "Самопоміч" Павла Костенка. Про це інформує прес-служба регулятора.

Згідно з текстом, рішення прийняте у зв’язку із розповсюдженням у ЗМІ недостовірної інформації про зловживання керівництвом Національного банку при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої державної позики (далі – ОВДП).

Серед вимог Національного банку України: спростування неправдивої інформації та компенсація нанесеного морального збитку.

За отриманим запитом від депутата повідомляємо, що Національний банк ніколи не здійснював будь-які операції з зазначеними ОВДП, а самекод ISIN UA4000152441 (міжнародний ідентифікаційний код). 

Продаж ОВДП з портфелю Національного банку у 2015 році здійснювався виключно за ринковими цінами через відкриті та анонімні біржовіторги на двох фондових біржах - ПАТ «Фондова біржа ПФТС» и ФБ «Перспектива». До таких торгів мали доступ усі члени цих бірж.

Національний банк не має повноважень та  інституційних зобов’язань контролювати та впливати на господарську діяльність інших учасниківторгів державними облігаціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.