НОВИНИ

У МЗС засудили візит грецьких бізнесменів до окупованого Криму

На чолі делегації до Криму завітав члкн Ради з ровитку туризму муніципалітету Корінф.

Україна рішуче засудила візит низки грецьких підприємців до окупованого Криму 30 березня. Про це йдеться у заяві МЗС.

«У Міністерстві закордонних справ України рішуче засуджують приїзд 30 березня 2016 року групи грецьких підприємців на чолі з членом Ради з розвитку туризму муніципалітету Корінф Георгіосом Іосіфідісом на тимчасово окуповану Росією територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь та звертають увагу, що він не був погоджений з українською стороною та відбувся з порушенням законодавства України.

Розглядаємо таку поїздку грецьких громадян як вияв неповаги до державного суверенітету України, свідоме нехтуванням законодавства України і політики Грецької Республіки та Європейського Союзу з невизнання незаконної окупації та анексії Автономної Республіки Крим та м.Севастополь», – йдеться у тексті.

У МЗС учергове наполегливо закликали усіх іноземних громадян чітко дотримуватися законодавства України та Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї.

«В Україні реагуватимуть на будь-які факти порушення встановленого порядку. В Україні очікують також на належну реакцію офіційних кіл Грецької Республіки на факт порушення її громадянами законодавства України та політики невизнання спроби анексії Криму, яка реалізовується ЄС та Грецією», – зазначили у заяві.

Нагадаємо, 2 березня стало відомо, що мер Ніцци Крістіан Естрозі прийняв делегацію окупаційної влади Ялти з наміром "відновлення дружніх стосунків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.