НОВИНИ

Турецькі прикордонники розстрілюють сирійських біженців на кордоні – The Times

За даними правозахисної організації, прикордонники за останні чотири місяці вбили 16 мігрантів, у тому числі чотирьох дітей.

Турецькі прикордонники розстрілюють біженців із Сирії при спробі перетнути кордон із Туреччиною. Про це повідомляє Сирійська обсерваторія з прав людини, передає The Times.

За даними правозахисної організації, турецькі прикордонники за останні чотири місяці вбили 16 мігрантів, у тому числі чотирьох дітей.

Джерела видання заявляють, що кількість загиблих від вогню турецьких солдатів може бути більшою.

Згідно з інформацією Сирійської обсерваторії, 6 лютого прикордонники застрелили чоловіка з дитиною на прикордонному посту Рас-аль-Аїн, 5 березня дві людини були вбиті в районі контрольно-пропускного пункту Гуввечі.

Джерело видання, що займається незаконним переправленням людей через кордон, зазначило, що біженці продовжують проникати у Туреччину, однак тепер влада цієї країни або виловлює сирійців, або відкриває по них вогонь на ураження.

Нагадаємо, 20 березня 2016 року набула чинності угода між Європейським союзом і Туреччиною з вирішення кризи біженців, що передбачає повернення в Туреччину всіх нових нелегальних мігрантів, які прибудуть в Грецію і не будуть подавати там заяву на отримання притулку.

The Times

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.