НОВИНИ

«Батьківщина» назвала умови входження в нову коаліцію

За словами Тимошенко, фракція досі перебуває в переговорному процесі.

Парламентська фракція «Батьківщина» не має наміру входити до складу нової парламентської більшості до виконання висунутих нею умов і прийняття відповідних законопроектів. Про це заявила лідер цієї фракції Юлія Тимошенко, при цьому відзначаючи, що фракція залишається в переговорному процесі.

«За умов, про які я говорила, при чітко визначених і закріплених законопроектами умовах ми готові бути в коаліції і навіть голосувати за Гройсмана прем'єр-міністра. Але ні в якому разі не авансом», – заявила Тимошенко журналістам в кулуарах парламенту у вівторок.

За її словами, фракції «Батьківщина» пропонують спочатку увійти в коаліцію, а потім розглядати питання виконання висунутих цією політичною силою умов. «Ми залишаємося в переговорах, але наша умова: спочатку голосуємо пакет законопроектів, які врегулюють ситуацію в країні, а потім створюємо коаліцію. Але не навпаки», – наголосила вона.

Як повідомлялося, 29 березня в Раді зачитали заяву «Радикальної партії» про вихід із коаліції.

Нагадаємо, парламентська фракція "Об'єднання «Самопоміч» ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна».

Крім того, фракція ВО "Батьківщина" вийшла з коаліції.

Також із коаліції вийшли депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський. Згодом про вихід із коаліції заявили Сергій Каплін та Олександр Сугоняко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.