НОВИНИ

Пшонка понизив в посаді Щоткіна і взяв собі в заступники прокурора Криму

Генпрокурор Віктор Пшонка звільнив свого заступника Віталія Щоткіна і призначив його першим заступником начальника Головного управління організаційного і правового забезпечення ГПУ, таким чином понизивши на посаді

Генпрокурор Віктор Пшонка звільнив свого заступника Віталія Щоткіна і призначив його першим заступником начальника Головного управління організаційного і правового забезпечення ГПУ, таким чином понизивши на посаді.

Іншим наказом Пшонка призначив своїм заступником прокурора Криму Степана Молицького. При цьому Молицький зберіг за собою посаду прокурора Криму - він суміщатиме дві посади.

Щоткін по телефону повідомив, що він зараз перебуває у відпустці. На питання про те, чи знає він про свою нову посаду, він відповів: «Не знаю і знати не хочу! Так можете і передати всьому народу України».

Останні півтора року Віталій Щоткін, який працював заступником генпрокурора з листопада 2005 року, курував в ГПУ слідчий напрямок. З липня 2009 по липень 2010 року він відповідав за нагляд над слідчою роботою в ГПУ, а з липня 2010 року - лише за територіальне слідство, оскільки нагляд над розслідуваннями, що ведуться співробітниками Головного управління з розслідування особливо важливих справ, був переданий під контроль заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

За словами співрозмовників видання в ГПУ, так званий список "оновлення Генпрокуратури" існував ще з літа. Він припускав звільнення трьох заступників генпрокурора, в тому числі і Віталія Щоткіна. Як стверджують джерела, йому вдалося протриматися довше на посаді завдяки колишньому генпрокурору Олександру Медведьку.
В липні подала рапорт про звільнення за власним бажанням Тетяна Корнякова, а пізніше - на посаду військового прокурора Центрального регіону був переведений Микола Голомша.

Після відставки Медведька свої пости в керівництві ГПУ вдалося зберегти чотирьом заступникам генпрокурора: Ренату Кузьміну, Віктору Занфірову, Євгену Блажівському та Юрію Ударцову. Ще трьох - Михайла Гаврилюка, Віктора Войцишена і Степана Молицького - призначив Віктор Пшонка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги