НОВИНИ

У новому уряді Яценюка першим віце-прем’єром стане Яресько – Аваков

Чинний уряд також планує трансформувати Мінекономіки.

 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав два варіанти розвитку подій, коли є коаліція. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю Еспресо.TV.

«Новий уряд на чолі з прем’єром Яценюком або ж новий уряд на чолі з іншим прем’єром», – зазначає він.

«Якщо ми говоримо про уряд Яценюка, про переформатування цього уряду, про яке Яценюк заявив багато разів, і ми вже втомилися про це говорити. Ми бачимо кілька красивих, ясних позицій для нас. Вони полягають в тому, щоб ми запропонували першим віце-прем’єром – міністром фінансів Наталію Яресько. Ми запропонували зміну кількох міністрів нинішнього уряду, зокрема, міністра енергетики, заміщення вакансій міністра екології, міністра охорони здоров’я», – зауважив Аваков.

За його словами, чинний уряд розраховує, що Мінекономіки буде трансформоване.

 «Частина його перейде Мінфіну, частина - Мінекології, частина – вийде як окрема служба, яку зараз очолює Наталя Микольська, зовнішній торговий представник України за кордоном», – наголосив глава МВС.

На запитання про те, чи прийняла Яресько пропозицію щодо майбутньої посади, глава МВС відповів: «Наталія Яресько наш товариш по уряду. Ми з нею це обговорювали. Мало місце достатньо широке обговорення її активної позиції на публіці, і ми з нею обговорювали, що вона зможе взяти на себе блок економічних реформ, блок фінансової роботи. В тому числі, і частину Мінекономіки, планової фінансової роботи, бюджетну, податкову та інші компоненти. Це було б дуже гармонійно. Ми з нею це обговорювали, і достатньо активно. Це була для неї, мені здається, одна з достойних альтернатив».

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.